Warsztaty przyrodnicze w klasach I - III

Strona główna » Aktualności » Warsztaty przyrodnicze w klasach I - III

Uczniowie klas wczesnoszkolnych uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych z żywymi okazami. Dzieci zostały wprowadzone w różnorodny świat owadów. Poznały wiele ciekawostek dotyczących życia owadów. Miały możliwość dokładnie obejrzeć i dotknąć przedstawicieli niektórych gatunków. Ta część warsztatów wzbudziła wiele emocji. Stała się również świetnym sposobem na przełamanie lęku. Okazało się, że karaczan, skorpion, wij, straszyk przestają być takie straszne, gdy spróbujemy oswoić swój lek przed nimi. To była wyjątkowa lekcja przyrody.

data dodania: 2019-11-11 21:19:50