Warsztaty biologiczne nowa

Strona główna » Aktualności » Warsztaty biologiczne

Nic tak nie uczy biologii jak możliwość kontaktu z żywym okazem, dlatego też uczniowie klasy V i VI wzięli udział w warsztatach biologicznych przedstawiających bezkręgowce. Bardzo ciekawą prezentację różnych grup systematycznych zwierząt dokonała firma „Walabia” specjalizująca się w żywej edukacji. Pokaz rozwinął wiadomości i umiejętności biologiczne, a także wywołał wiele emocji u uczniów. Na pewno zaowocuje doskonałymi ocenami z przedmiotu.

data dodania: 2019-10-29 20:59:07