Andrzejki 2019 w przedszkolu

Andrzejki 2019 w przedszkolu

Tradycje andrzejkowe mają bardzo długą historię. Do tej pory są nocą, która kojarzy nam się z magią, wróżeniem i tajemniczymi obrzędami. Teraz jednak jest to również rozrywka dla dzieci. 29 listopada w przedszkolu została zorganizowana zabawa andrzejkowa. Dzieci z wszystkich grup spotkały się na sali gimnastycznej, gdzie odbyły się magiczne wróżby. Nauczyciele w czarodziejski sposób przepowiadali bliższą i dalszą przyszłość swoim wychowankom. Nie zabrakło przekłuwania serc, wróżb z kubeczkami oraz innych atrakcyjnych przepowiedni. Przedszkolaki tańczyły i bawiły się przy muzyce. Po zakończeniu wróżb każda grupa udała się na poczęstunek do swojej sali, mając cichą nadzieję, że spełnią się wszystkie dobre przepowiednie.

GRU