Dyskoteka andrzejkowa nowa

Strona główna » Aktualności » Dyskoteka andrzejkowa

Andrzejki to ostatnia chwila do wróżb i zabaw tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 29  listopada w  naszej szkole  odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana dla klas: V a oraz VI a. W czasie zabawy rozbrzmiewała dynamiczna muzyka, migotały kolorowe światła, a na parkiecie królował szyk i elegancja.  Niezwykła  i  nieco tajemnicza atmosfera, sprawiła że wszyscy  cudownie się bawili.  Dla uczestników przygotowany został poczęstunek, chłodne napoje oraz pizza.

Na dyskotece andrzejkowej nie zabrakło również wróżb opracowanych przez obydwie klasy. Były one miłym przerywnikiem w szalonej zabawie i cieszyły się ogromnym powodzeniem. Wierzymy oczywiście, że wszystkie wróżby się spełnią, a zwłaszcza te dobre. To był naprawdę udany wieczór!

data dodania: 2019-12-02 21:51:03