Przedszkolaki w naszej szkole.

Strona główna » Aktualności » Przedszkolaki w naszej szkole.

W ostatnich dniach  w naszej szkole mieliśmy zaszczyt gościć przedszkolaków  z Przedszkola nr 6, 8 i 15.

W przyjęcie gości zaangażowali się nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, wychowania fizycznego oraz pracownice biblioteki szkolnej.

Spotkanie rozpoczęło się od obejrzenia barwnego, pełnego humoru i wzbogaconego wesołą muzyką  przedstawienia pt.: „Kolorowe kredki.” Dzieci z dużym zainteresowaniem obejrzały spektakl, a aktorów nagrodziły zasłużonymi brawami.

Kolejnym punktem programu było oglądanie szkoły. Nasi goście odwiedzili klasopracownie wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne, oraz podziwiali pracę uczniów umieszczone na tablicach ekspozycyjnych.

Duże wrażenie na naszych małych gościach wywarły zajęcia ruchowe przygotowane przez nauczycieli WF oraz wizyta w bibliotece. Na zakończenie spotkania gościom wręczono pamiątki w postaci zakładek i ołówków z logo szkoły. Cieszymy się z odwiedzin przedszkolaków i mamy nadzieje, że jeszcze się spotkamy.

data dodania: 2020-02-25 18:27:28