Magia teatru dla najmłodszych.

Strona główna » Aktualności » Magia teatru dla najmłodszych.

W dniu 25.02.2020r. nasze przedszkole uczestniczyło w spektaklu teatralnym pt. "Pan Twardowski", wystawianym przez Studio Teatralne z Krakowa "Sztuka". Historia o Panu Twardowskim mimo upływu czasu pozostaje wciąż aktualna. Problemy, z którymi musiał się zmierzyć bohater są nadal bliskie dzieciom, a jego losy uświadamiają nam, że droga przez życie "na skróty" nie może skończyć się dobrze.

Kontakt naszych najmłodszych ze sztuką teatralną dostarczył wielu ekscytujących przeżyć, dzięki którym nie pozostanie ona dla nich obca.

data dodania: 2020-03-01 22:58:47