Strona główna » Aktualności » „Wszystkie dzieci nasze są” – Dzień Dziecka w Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej nr 2 w Zawierciu

Dzień Dziecka to wyczekiwany i bardzo radosny dzień dla wszystkich najmłodszych. 1 czerwca 2020r., to czas globalnej pandemii, w związku z tym nie mogliśmy spotkać się  w przedszkolu i  wspólnie świętować.

Z tej okazji jednakże, wychowawczynie grup przedszkolnych,  przygotowały dla swoich podopiecznych niespodziankę. Wykorzystując dobrodziejstwa współczesnej techniki powstała mała ekranizacja utworu Juliana Tuwima  pt. „Rzepka”.

W przygotowanie przedstawienia zaangażował się cały personel przedszkola. Każdy dbał o najmniejszy szczegół i starał się jak najlepiej wcielić w swoja rolę. Uroku całemu przedsięwzięciu dodały atrakcyjne kostiumy i charakteryzacja, pozwalając dzieciom na odgadnięcie, kto jest, jaką postacią w tym spektaklu. Dla nas była to prawdziwa radość.

Mamy nadzieję, że dzieci bawiły się wspaniale, a uśmiech nikomu nie schodził z twarzy; że wspomnienia z tej wspaniałej niespodzianki, na długo pozostaną zarówno w pamięci przedszkolaków jak i wychowawców.

LINK DO OBEJRZENIA CAŁGO PRZEDSTAWIENIA:

data dodania: 2020-06-03 14:23:02