Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka nowa

Strona główna » Aktualności » Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 września zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”. Słowa te stały się inspiracją do przygotowania zabaw, z balonami, które dostarczyły dzieciom wiele radości. Przedszkolaki przeszły również test rozpoznawania różnych smaków: słonych, słodkich oraz kwaśnych.

Wiele radości sprawiło dzieciom kosztowanie słodyczy przygotowanych przez wychowawców. Każde dziecko po licznych zabawach otrzymało dyplom „Dzielnego przedszkolaka” oraz medal.  To był wspaniały dzień, który dostarczył wszystkim wielu wrażeń.

data dodania: 2020-09-23 09:23:42