Dzień Bezpiecznego Internetu nowa

Strona główna » Aktualności » Dzień Bezpiecznego Internetu

W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie klasy III B uczestniczyli w cyklu zajęć połączonych z realizacją Projektu Edukacyjnego Sieciaki.pl.
Na lekcjach dowiedzieli się o bezpieczeństwie w sieci, rozmawiali o chronieniu własnego wizerunku oraz prywatności online. Uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób każdy internauta może przyczynić się do tego, że Internet będzie miejscem bezpiecznym i pozytywnym oraz, że każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w sieci i w jaki sposób z niej korzysta.
W ramach realizacji projektu uczniowie wykonali m.in. modele wirusów komputerowych, obejrzeli prezentację dotyczącą zasad bezpieczeństwa w internecie oraz obejrzeli cykl filmów edukacyjnych.

data dodania: 2021-02-17 20:55:05