Święto Patrona i 112 rocznica powstania szkoły.

Strona główna » Aktualności » Święto Patrona i 112 rocznica powstania szkoły.

12 grudnia to data bardzo ważna dla każdego ucznia i pracowników naszej szkoły. W tym dniu obchodzimy rocznice powstania placówki oraz czcimy pamięć o Stanisławie Szymańskim. Z tej okazji została przygotowana prelekcja dla uczniów dotycząca życia i działalności naszego Patrona oraz przypomniano dzieje placówki od momentu wybudowania (1907r.) do dzisiaj. Równolegle został zorganizowany Konkurs plastyczny, w którym Dyrektor szkoły nagrodziła wykonawców najpiękniejszych prac w kategorii klas starszych i młodszych oraz przeprowdzono quiz wiedzy o szkole i jej historii.

Ten dzień zostanie na pewno zapamiętany, a bardzo ważny jest fakt, że dzięki tego typu działaniom uczniowie mają okazje dowiedzieć się i utrwalić wiedze o Szkole Podstawowej nr 2 im. St. Szymańskiego w Zawierciu.

data dodania: 2019-12-16 18:47:27