,,Akademia Bezpiecznego Puchatka” - bierzemy udział w programie.

Strona główna » Aktualności » ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka” - bierzemy udział w programie.

Uczniowie klas pierwszych będą realizować Ogólnopolski Program Edukacyjny ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka”.

Program dotyczy bezpieczeństwa dzieci w czterech sferach: w szkole, w domu, na drodze oraz w internecie. Zajęcia zostaną uatrakcyjnione ciekawymi materiałami edukacyjnymi. Po ich zakończeniu uczniowie swoją wiedzę sprawdzą w Ogólnopolskim Teście Bezpieczeństwa. Za udział w programie dzieci otrzymają dyplomy, a dla szkoły przyznany zostanie Certyfikat.

data dodania: 2019-12-17 19:36:24