Rocznica uchwalenia Święto Konstytucji – pamiętamy!

Strona główna » Aktualności » Rocznica uchwalenia Święto Konstytucji – pamiętamy!

Co roku delegacja uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunem bierze udział w uroczystościach z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja , składając  hołd i kwiaty pod pomnikiem.

W tym roku, ze względu na pandemię nie było to możliwe, dlatego przedstawicielki Samorządu Szkolnego zrobiły to w sposób zdalny.

Własnoręcznie wykonały piękne kotyliony , ubrały się odświętnie i zrobiły zdjęcia, które są dowodem na to, że pomimo trudnego czasu pamiętają o ważnych wydarzeniach. Brawo!

data dodania: 2020-05-06 14:38:59