Jesienna wyprawa klasy IV

Strona główna » Aktualności » Jesienna wyprawa klasy IV

Na spotkanie jesieni wyruszyli nasi czwartoklasiści. W pogodnych nastrojach, korzystając ze sprzyjającej pogody, udali się na pieszą wędrówkę po okolicznych leśnych ścieżkach. Podziwiali rumieniące się w słońcu drzewa, szukali grzybów i obserwowali zmiany zachodzące w przyrodzie. Uczniowie, idąc, integrowali się poprzez śpiew i wspólne rozmowy. Mieli również okazję upiec razem kiełbaski i pograć w piłkę. Wycieczkę uznajemy za udaną i z niecierpliwością czekamy na kolejną.

data dodania: 2017-11-02 21:31:33