Poznawanie zmysłami

Strona główna » Aktualności » Poznawanie zmysłami

Biedroneczki w działaniu, czyli nasi mali przyrodnicy. Dzięki pobudzaniu zmysłów, silnemu oddziaływaniu na neurony lustrzane nasze Biedroneczki rozpoznawały otaczający nas "jesienny" świat,  szukając jednocześnie odpowiedzi na bardzo trudne pytania, takie jak np: Jaki zapach ma woda? Dlaczego niektóre kasztany upadają w wodzie na dno, a inne unoszą się na powierzchni? Jaki zapach  i kolor ma liść suchy, a jak się zmienia po zanurzeniu w wodzie? Co znajduje się we wnętrzu szyszki? Dlaczego szyszka jest lepka i pachnąca? Okazało się, że maluchy są bardzo bystre i bez problemu poradziły sobie z tymi trudnymi, naukowymi zagadnieniami.

data dodania: 2017-11-02 21:47:37