Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia - etap szkolny

Strona główna » Aktualności » Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia - etap szkolny

Dnia 13 listopada, o godzinie 9.30 odbędzie się etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia.  Bliższych informacji udzielają  nauczyciele Katarzyna Zemła i Łukasz Myca.  Zapisy trwają do 09 listopada. Zapraszamy serdecznie w ubiegłym roku nasza uczennica otrzymała tytuł laureata.

data dodania: 2017-11-06 23:15:28